Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kto vyhrá voľby? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

volby vyhra kiska, s tesným náskokom pred ficom, obe strany budú okolo 15-16%.
 

 

To je veľmi dlhho aj môj názor, ale reálne odhady budeme mať at po zverejnení kandidátok. Prekvapujúco sa zhodujeme aj v percentách.
 
Hodnoť

Súhlas!

K+
 
Hodnoť

 

Nemôžem s vami súhlasiť pane. To naozaj mi chcete povedať, že zaplatené prieskumy raz jednou stranou raz drouhou, sú objektívny zdroj informácií? Podľa mňa nie. Ak sa ako volič chcete rozhodovať medzi stranami, tak sa naozaj rozhodujete podľa zmanipulovaných prieskumov a nie podľa programu strany resp. podľa toho za čo tá ktorá strana hlasuje? Ja si myslím, že jediné objektívum je hlasovanie v parlamente, pozrieť na prsty každému poslancovi a pozrieť ktorý hlasoval, tak ako je môj vlastný názor. Ak sa jedná o mimoparlamentné strany, tak samozrejme, sledovať ich vyjadrenia, sledovať čo ako komentujú a ako reagujú na súčasnú politiku. A ešte nedovolí sa mi nepristaviť pri tom ako spomínate že niektoré poslankyne nevedia nakúpiť šaty z 2500€. No Vám poviem takto, naša nová prezidentka, tiež nešetrí peniaze daňových poplatníkov, ak dokáže na každé stretnutie vyhodiť za kabelku 1000€, účes minimálne 300€, šaty 3000€, a nechcem vedieť koľko za topánky. Čiže každá návšteva stojí daňových poplatníkov minimálne 5000€ len za to že si vôbec niečo na seba oblečie. To som len chcel byť objektívny, ak ste spomenuli, že koaličné poslankyne sa majú problém obliecť za 2500€.
 
Hodnoť

Pellegrini nie je lepší ako "kolegovia"!

Nepochybujem, že úmysel bol dobrý, ale nesúhlasím. Ten idiotsky zákon môže iba uškodiť tým, ktorí zaň hlasovali. Aj ich prívrženci sú určite proti a časť z nich to pri hlasovaní zohľadní. Možno aj niektorí doterajší nevoliči. Prezidentka asi bude zákon vetovať, ale ak by nie, tak ho opozícia môže podať na ÚS skôr. Reč by mala byť o Pellegrinim, ktorý síce zákon skritizoval, ale počkal kým bude prijatý. Ak by bol menším grázlom ako "kolegovia" Glváč a Fico, tak by sa ozval pred hlasovaním a pohrozil demisiou.
 
Hodnoť

Hráme sa tu na slepu babu pretože...

Zákon o dokladovaní zdrojov získania osobných majetkov precízne vycizelovať a taktiež ho ponúkať v rámci svojích predvolebných kortešačiek. Lebo nič nie je dôležitejšie ako toto pre hociktorú zo strán, ktoré sa ponúkajú do volieb. Ako to, že sa o tomto len sem tam iba sporadicky rozpráva. Lebo šak strana, ktorá by mala vo volebnom programe aj toto a navyše by deklarovala aj vrcholnú dôležitosť prijatia takéhoto zákona a nepatrila by ešte do strán tzv štandartných (tj odrbávacích, neserióznych) vlastne takýmto bodom svojho volebného programu, by raketovo postúpila. Lebo čo už môže byť dôležitejšie pre jedinca ašpirujúceho na politickú činnosť - srdce na dlani aj skrz osobnú deklaráciu o svojej serioznosti.
 


Najčítanejšie


 1. Peter Remeselník: Prečo polícia odmietla potrestať páchateľa, ktorý narazil autom do ľudí a ušiel ? 62
 2. Pavel Sibyla: Ivan Mikloš: Na reformu školstva by som si trúfol 47
 3. Peter Remeselník: Arogantný vodič zrazil dve ženy a ušiel - polícia ho potrestala nepotrestaním ... 45
 4. Jana Júdová: Dajte nám rovno elektronické náramky 34
 5. Dušan Seberíni: Pani prezidentka zastavte ho ! 21
 6. Róbert Bosák: 15 ľahkých prechádzok v Tatrách 17
 7. Adrián Vološin: 45522 je aktuálny počet nakazených Covidom -19 na Slovensku 14
 8. Danica Chames: Šesť statočných 14
 9. Andrej Šverha: Cyklopotulky Považím na sklonku leta 14
 10. Věra Tepličková: Exemplárny trest!!! 12

Rebríčky článkov


 1. Jano Richter: Tak teda 50tisíc, či 200tisíc?
 2. Dušan Seberíni: Pani prezidentka zastavte ho !
 3. Jozef Legény: Pán Matovič, ponúknite demisiu, ak bude účasť na testovaní viac ako 80% a prídeme všetci
 4. Denis Jacko: Ako čerstvé prádlo
 5. Matej Kučera: (Ne)povinné testovanie
 6. Štefan Vidlár: Výťer z riťi
 7. Barbara Lickova: Blahoslavený Carlo Acutis
 8. František Cudziš: Propagujúci sám vojak v poli (v Bratislave), IX.
 9. Miriam Studeničová: Obhajoba zákona karmy
 10. Štefan Vidlár: Mňa ..bne


Už ste čítali?