Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pripomíname si ďalšie výročie prepadnutia Československa. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

"Bratsky Rusky lud je nevinny!"

Na vine su Ceski a Slovenski komunisticki zadkolizaci, na cele s ich krstnym otcom Breznevom!
 

:-)

Opäť si pobavil Tonko :-)
 
Hodnoť

Opäť sa niekto môže odbaviť

na tému: To oni boli/sú zlí. A písať nezmysly.
 

Chápem, zle sa číta

pravda o tvojich súdruhoch :-)
 
Hodnoť

 

výborný text. Len poznámka : Západ vedel o všetkom, len nehanebníci ako Sartre, Ponty a další, hlavne Francúzi obhajovali stalinizmus. Viď. R.Aron - Opium intelektuálu (v češtine vyšlo nedávno)
 

mali dohodu od 2 sv vojny

tak boli rozdelene sily, na beznych ludi sa kazlalo aj kasle
 
Hodnoť

Ospravedlnenie?

Ospravedlnenie? Pokiaľ sa pamätám, Gorbačov, Jelcin aj Putin, sa vyjadrili ku okupácii a vyslovili, čosi, ako ospravedlnenie. Ale hlavne ten posledný, necháva takéto gestá vychladnúť, lebo je to vždy pre neho výhodné, že si hýčka svojich veteránov. Áno, urobili sme dobre, myslí si zrejme, podľa jeho chovania a gést v posledných rokoch. Pred mesiacom som navštívil pevnosti, budované v hektických časoch za sprievodu "Adolfovho vykrikovania na štadiónoch", o historickej úlohe Nemecka. Koľko zbytočností človek napácha v duchu akejsi pofidérnej idey, vyvoláva reakcie, štáty sa predbiehajú v pevnostiach, kanónoch, raketách, ničiacich účinkoch štiepenia atómu. Včera v krčme jeden s nostalgiou spomínal, že sme boli najväčším vývozcom pomarančov za socializmu, lebo sme s nimi nevedeli čo robiť, kedže Kubánci inú menu nemali. Spomínam si, že sa nedali ani šúpať a neboli vhodné ani na šťavu, boli akési suché. Stále by nám niekto chcel kázať o kvalite života, keď sú zakázané protesty a plné lágre ľudí, čo s tým nesúhlasia. Jediná cesta, dať do osnov základných škôl, predmet "Kritické myslenie", iba tak sa vyhneme ceste Jána Palacha, ktorý odpočíva na Olšanskom cintoríne v Prahe, pod trpiteľskou plastikou, stvárňujúcou zhorené telo s ružencom v ruke od Olbrama Zoubka.
 

Nedá mi ...

"dať do osnov základných škôl, " ...

Na nástenky do fšetkých škôl : Škola LEN učí a LEN rodič vychováva !!! Teda deti treba učiť ako myslieť ale NIE čo si majú myslieť !
 
Hodnoť

 

(NE)reakcia súčasnej politickej garnitúry je výstižná. Len potvrdzujú, že spoločnosť, občania, Slovenský štát majú v paži. Jediné, čo ich zaujíma, je zlodejina. Ako tento štát okradnúť, kým som vo funkcii.
Čo tam po neďalekej histórii, ktorú sami zažili.
 
Hodnoť

Rusáci dodnes

tvrdia aj formou filmových dokumentov s vtedajšími okupantami, že vlastne zabránili fašistické,u prevratu. Čiže podľa rusákov bol Dubček fašista.
 
Hodnoť

Pravdivo a pekne napisane

Ako pamatnik toho velkeho sklamania z ponizenia, bezpravia a hnusu ktory k nam na tankoch doviezli z vychodnej zaostalej zlej rise, nikdy nezabudnem...a sudruhovia, (halo sudruh Blaha) ktori este aj po tolkych zlyhanych pokusoch okolo sveta sa dodnes nepoucili, by si konecne mali uvedomit, ze ich experiment nikdy nikde neuspel, nikdy nikde neuspeje a definitivne patri na smerisko dejin
 
Hodnoť

 

Lenin mal matku Nemku a ako nemecký agent s finančnou podporu z Wall Street založil boľševickú revolúciu, k tomu využil teóriu komunizmu od nemeckého filozofa Karla Marxa, aby nová komunistická vláda zničila ruské cárstvo a uvrhla krajinu do chudoby, potom Rusko prestalo existovať. Sovieti sa za rusov nepočítajú a preto zločiny sovietov nie sú ruské. Stalin chcel s Hitlerom spolupracovať a deliť sa o korisť, až kým Hitler nenapadol Moskvu. Stalin sa obrátil proti západu a národ od západu izoloval. V roku 1968 sa komunistické vedenie pomocou vojsk Varšavskej zmluvy rozhodlo zabrániť jednotkám NATO obsadiť ČSSR a vtedy sme sa izolovali voči západu i my. Už vtedy bola snaha NATO vybudovať u nás základňu a pripraviť sa na vojnu proti ZSSR. Sovietsky Zväz sa s predošlým cárskym Ruskom nedá porovnávať, Rusko bola vyspelá a najmodernejšia krajina na svete... https://youtu.be/9Ui6AJO_9ME - treba zapnúť titulky
 

Tak skoro ráno

slopeš ? Alebo ešte máš toľko zbytkového alkoholu v sebe ?
 

 

Ak nemáte názor k veci, tak neotravujte pubertálnymi výjavmi. Neskutočne ma obťažuje takáto povahovo zdegenerovaná a primitívna spoločnosť, čo nevlastní žiadny potenciál ani vyriešiť problémy a ani vybudovať modernú civilizáciu.
 


Najčítanejšie


 1. Martin Borguľa: Ceny nehnuteľností stále rastú. Riešením pre ľudí budú štátne nájomné byty 234
 2. Věra Tepličková: SMER-SD upozorňuje na údajné praktiky SD a ... nič? 136
 3. Jozef Sitko: Aj nová lož poslankyne SaS provokovala premiéra 90
 4. Mišo Šesták: Keď urazíte Rusa alkoholom 81
 5. Věra Tepličková: Vážení Pán premiér 75
 6. Ľubor Bystrický: Logika podľa Igora M. 48
 7. Miroslav Galovič: Rátanie kamalások V. Niekedy sa veci vymknú z rúk. A nielen veci. A nielen z rúk... 47
 8. Martin Droppa: Snežný sen Borisa Kollára 46
 9. Jakub Pohle: Ako sa policajt a SISkár stretol s vybavovačom z pozadia SNS 34
 10. Jiří Ščobák: Ahoj Igor! Pokud budeš pokračovat s tím, co aktuálně děláš ... 32

Rebríčky článkov


 1. Jozef Kovalík: Zvony
 2. Ján Škerko: Úvahy o živote
 3. Štefan Vidlár: Uš je to tady, uš je to tady
 4. Július Kovács: Pozor na Hodžovom namestí dnes o 13.hod Kotlebovci!!! Neprovokujte ich ruškami !!!
 5. Roman Hutira: Čo sa 99% študentov nikdy nedozvie v škole?
 6. Marian Letko: Kollár je zrelý buď na uterák, alebo na odvolanie
 7. Jozef Kovalík: Údolie, ktoré dáva nádej
 8. Peter Biščo: Hlas, domestikovaný druh odnože Smeru.
 9. Stanislav Martinčko: Oholil prezident polície Lučanský ministerku vnútra D. Sakovú???
 10. Gabo Németh: Vietor vo vlasoch


Už ste čítali?