Proletári všetkých krajín, spojte sa ...

Autor: František Lefler | 14.10.2019 o 8:10 | Karma článku: 1,91 | Prečítané:  713x

Komunistická ideológia vytvorila túto výzvu, ktorá je dnes v drobnej obmene platná naďalej, čiže demokrati všetkých strán, spojte sa

Už v dávnej minulosti komunistický ideológ pochopil, že neduživé politické smery je potrebné spojiť, čo chápal už Svätopluk, kedy jeho legendárne prúty spoločne mohli odolať ľahšie, ako každý  jednotlivo.

Ľudský organizmus ako jeden z veľkého množstvo prírodných výtvorov je úžasne a pritom jednoducho fungujúci celok. Je nesmierne komplikovaný v jeho rôznorodosti a pritom veľmi pragmatický a jednoduchý vo svojom základnom cieli a tým je maximalizácia schopností prežiť. Niektorí dnešní politici ako keby túto schopnosť prehliadali.

Slovensko v období takzvaného mečiarizmu prešlo podobne ako za čias slovenského nacistického obdobia temným, ale pritom zaujímavým obdobím. Nacistické Slovensko tak, ako mečiarovské Slovensko malo veľkú podporu obyvateľstva, čiže Slovákov. Tieto časy podporovali naši starí rodičia a nedávno aj naši  rodičia.  Každá generácia mala svojho diktátora. Pozitívne je, že každý z týchto neohrozených vládcov vo svojej zločinnosti bol čoraz viac obmedzovaný svojim okolím. Vtedajší predstaviteľ Tiso posielal ľudí do koncentračných táborov, Mečiar túto možnosť už chvalabohu nemal. Ale dokázal to, čo nikto pred ním a ani po ňom. Vyhodil poslanca z parlamentu a zbavil ho poslaneckého mandátu. To sa v žiadnom demokratickom režime ešte nikomu nepodarilo. Ale tak, ako za čias hrdého slovenského štátu bohato využíval a zneužíval štátne orgány na svoje vlastné ciele. Prvého nášho prezidenta sme nakoniec obesili, ďalšieho zločinca už dnes ani nedokážeme za jeho zločiny ani posadiť do väzenia.

Humanizácia spoločnosti pokračuje naďalej. Povedzme si ale, že chvalabohu. Nie je to možno ani zásluha nás samých, skôr je to možno vďaka tlaku a peniazom zo zahraničia. Ak by dnešné Slovensko nebolo bytostne závislé na eurofondoch, tak to by sme ešte tej európe ukázali, čo sme my zač. Škoda, že zoskupenie demokratických európskych krajin je vo svojej podstate také mäkké a nedrží sa pravidla, že hádzať "perly sviniam" je len mrhaním nazhromaždených zdrojov všetkého druhu.

Poraziť mečiarovský zločinecký režim sa podarilo len zlúčením  demokratických síl, ktoré sa spojili medzi sebou a podarilo sa im spojiť aj demokratické sily spoločnosti s jednoduchým cieľom. Tým cieľom bola porážka zločinnosti a bezprávia, ktorú do čela krajiny posadilo temer 40% sfanatizovaných, prevažne jednoduchších  voličov.

Krajina sa vďaka tomu spojenectvu vymanila z tohto diktátorského zovretia a podaril sa jej obrat o 180 stupňov. Ovocie tohto snaženia vychutnávame dodnes.

Poučený z minulosti potichu rástol na Slovensku ďašlí chameleón. Odchovaný v okresnom mestečku študoval, chodil do kostola, absolvoval pioniersky sľub súčasne s prvým svätým prijímaním, súbežne vstup do Socialistického zväzu mládeže a sviatosť birmovania. Dvojtvárnosť a základy bezcharakternej budúcnosti boli pevne ukotvené.  Mladík bol pripravený na vstup do komunistickej strany. Komunistická strana vždy potrebovala masy idiotov bez vlastného názoru, ktorí budú pripravení bezducho plniť predstavy svojich funkcionárov.

Vybavený týmito amorálnymi vlastnosťami bol predurčený pre politickú kariéru. Takýchto bezcharakterných mladíkov dokonale zaskočil rok 1989. Dokonca tak veľmi, že niektorí z nich si to ani nevšimli. Zorientovali sa ale rýchlo. Komunsitická strana ich v tom vychovala excelentne.

Róbet Fico ako predseda strany, ktorá údajne háji sociálno-demokratické princípy to pochopil tiež veľmi rýchlo. Pochopil, že spojením sa dokáže viac ako samostatne. Pod rúškom spájania sa sociálne cítiacich skupín zjednotil do jednej strany nemožné. Tak ako dokázal spojiť sviatosť birmovania s členstvom v Socialistickom zväze mládeže, tak spojil do jednej strany tvrdých kapitalistov ako svojich sponzorov so zvyškami komunistov, ktorí pod hlavičkou SDĽ kupčili v politickom priestore na všetky strany. Týchto komunistov tu strana naďalej udržuje v parlamente, samozrejme aj vo vláde a rozdáva im lukratívne posty v zahraničí, najradšej na veľvyslanectvách alebo ich tlačí do orgánov Európskej únie.

V posledných mesiacoch vychádza na verejnosť zločinecké podhubie týchto sociálnych demokratov. Miera skorumpovanosti vo všetkých štátnych orgánoch, rozkrádanie verejných zdrojov, netransparentné súťaže, čiže všetky možné formy rozkrádania verejných zdrojov dotiahli títo bývalí súdruhovia takmer do dokonalosti. Legilatívu si upravili spôsobom, ktorý všetkým týmto zločinom dáva punc zákonnosti. K čomu samozrejme dopomáha aj vhodná personálna politika. Tomuto všetkému ako bariéra sa musela postaviť žiaľ nakoniec až vražda dvoch mladých ľudí. 

Napriek tomuto sa podľa výskumov asi 20% voličov stavia na stranu tejto politickej zločineckej organizácie. Dokážem si to vysvetliť len tak, že podobné percento týchto voličov je ekonomicky závislých na tomto systéme a preto volí toto zoskupenie, aby si zabezpečili ekonomické prežitie.

Prezidentské voľby ukázali, že ak sa slušní ľudia budú unúvať k volebným urnám, tak túto zločineckú mašinériu dokážu poraziť demokratických spôsobom. Osoba dnešnej prezidentky dokázala zjednotiť demokratické sily, ktoré porazili smerácku hviezdu a krajina konečne prerušila obdobie komunistických prezidentov. A pritom reálne hrozilo, že táto tradícia bude pokračovať.

S pomerne veľkou nechuťou sa dnes pozerám na dnešné demokratické strany, ktoré sa úzkoprso hrajú na svojom malom piesočku. Jeden obhajuje rôzne LGBT komunity, druhý bez kríža nespraví ani krok, tretí by legalizoval marihuanu, štvrtý by rád len pásol ovce, piaty by žil len vo virtuálnom svete, šiesty ...... Takto môžme pokračovať donekonečna. Prosím, ale uvedomte si, že bez skutočnej demokracie nikto z vás nebude svoje hodnoty slobodne  rozvíjať ďalej.  Náš južný sused je v potláčaní demokratických princípov už ďalej ako Slovensko, takže prosím nedovoľme, aby sa Slovensko vybralo týmto smerom. Dnes nie je podstatné, či jeden chodí do kostola, alebo druhý sa zúčastňuje PRIDE pochodov, bez skutočnej demokracie žiadny z vás nebude slobodne prezentovať svoje názory. Stačí si spomenúť len na "sviečkový pochod" v Bratislave, kedy sa komunisti vyskákali na obyčajných ľudí, ktorí prišli na námestie so sviečkami. Nie kalašnikovmi, ale sviečkami. Komunisti ich napriek tomu takmer zlynčovali.

Takže demokrati na Slovensku, prosím prestaňte sa hrať na svojich malých piesočkoch, ale spojte sa, aby sme spoločne ukončili obdobie tejto zločineckej hydry v čele krajiny.  Nezopakujte tú chybu, ktorú urobili predstavitelia strany, ktorá má v názve aj solidaritu a ktorí z nedostatku solidarity ukončili krátku vládu demokratických síl a posadili smerácke hviezdy na celé desaťročie do čela krajiny. Nech to slúži, ako príklad nezodpovednosti a úplnej absencie predvídavosti vývoja.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dezinformácie pri epidémii tu už boli. Na konci tiekla krv

Odhaliť sprisahanie dokázal aj opitý zo psej búdy.

Zo Slovenska chceli televíznu veľmoc. Dnes už len predávajú pozemky

Plány majiteľov UMC v Novom Meste nad Váhom nevyšli.


Už ste čítali?