Pripomíname si ďalšie výročie prepadnutia Československa.

Autor: František Lefler | 21.8.2019 o 7:39 | Karma článku: 3,79 | Prečítané:  1526x

Dnes je to 51 rokov od prepadnutia Československa, ktorého iniciátorom bol "bratský" ruský ľud, čo potvrdzuje fakt, že veľké percento zločinov sa udeje medzi príbuznými.

Rodina a rodinné väzby sú pre drvivú väčšinu ľudí prirodzeným zázemím, kde si príbuzní nachádzajú istoty sociálnych väzieb, deti nájdu v rodine útočisko a oporu rôznych krívd, ktoré pociťujú pri svojom vývine a poznávaní sveta. 

Rodina je oporou aj v neskoršom živote a človeku prináša posledné zázemie a podporu vo svojom živote, pri svojich rozhodnutiach a keď už všetko vôkol zlyhá, tak rodina je pre nich posledná stanica, kde vždy nájdu pomoc.

Ľudia mimo rodiny, všetky subjekty a v konečnom dôsledku aj krajiny, nefungujú v rodinnom režime. Na vytváranie pravidiel a záruk im slúžia zmluvné vzťahy. Pre krajiny to znamená alebo by malo znamenať záruku vzájomného plnenia si dohodnutých práv a záväzkov. Hlavne pre krajiny strednej a východnej Európy už aj v minulosti tieto medzištátne záväzky boli v mnohých prípadoch len zdrapom papiera. 

Priekopníkom takého opovrhovania dohôd a všeobecne prijatých pravidiel boli vždy komunisti. Klamstvá, zlodejstvo, krádeže boli vždy genetickou výbavou pravého boľševika. V Rusku tieto vlastnosti už od revolúcie v 1917 komunisti rozvinuli do rozmerov, ktoré si civilizovaný svet ani nevedel predstaviť. Svetové spoločenstvo si nedokázalo ani predstaviť obludnosť a masový rozsah zverstiev stalinistického režimu páchanom vo veľkom rozsahu na vlastnom obyvateľstve. 

Československý ľud si necelých 20 rokov po komunistickom puči v Československu uvedomoval, že cesta nasledovania ruského spôsobu života prináša len utrpenie, bezprávie a potláčanie základných ľudských práv. Násilná boľševizácia bežného života, bezdôvodné väznenie nepohodlných podmienené uväznením obyveteľov vo vlastnej krajine vyústila v 1968 nenásilným spôsobom do odmietnutia ruského spôsobu života.

Všetci vieme, čo potom nastalo. Ruské vedenie v Moskve donútilo väčšinu svojich satelitov podieľať sa na vojenskom prepadnutí Československa. Následne ostali v našej krajine výlučne ruské vojská, ktoré ďalšie desiatky rokov devastovali krajinu po každej stránke. Pôsobili ako výhražná sila, ktorá pripomínala československým poskokom Kremľa ich povinnú poslušnosť moskovským direktívam.

Tento akt prepadnutia krajiny bol aktom najhrubšieho štátneho terorizmu a  stál  hneď na začiatku viac ako 100 mŕtvych. Ľudia nechápajúc s hrôzou pozerali na hordy primitívov, ktoré z východu vtrhli do krajiny. Týmto "osloboditeľom" boli cudzie normálne spôsoby, chýbali im základné hygienické návyky, za víťaznou kolónou sa tiahla čiara odpadkov a smradľavých pamätníčkov. Do dnešných dní sa za toto prepadnutie Rusko neospravedlnilo a moskovská propaganda klame vlastný národ o týchto zločinoch, ktoré nazýva "bratská" pomoc.

Slovenskí komunisti potichu združení vo vedúcej strane Slovenska dodnes blokujú akékoľvek snahy o pravdivé a poctivé vysporiadanie sa s touto temnou časťou histórie krajiny a predseda národnej rady  nám dokonca  bude sústavne vnucovať opovrhnutiahodných predstaviteľov tejto krajiny ako vzor.

Takže zo strany vládnej moci opätovne sa toto výročie prechádza takmer mlčky, ako keby sa vlastne nič nestalo. Ale stalo sa súdruhovia, stalo a za stovky mŕtvych tejto agresie, za uvrhnutie našej krajiny do sféry ekonomického a hospodárskeho zaostávania vám to nezabudneme. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Potrebovali ísť k blízkym a nepustili ich. Neboli privilegovaní ako Kollár

Nemocnice väčšinou púšťajú príbuzných k zomierajúcim.

Návštevy Kollára v nemocnici volajú po demisii

V druhom slede kandidátov na politický koniec sa tlačia glosátori.


Už ste čítali?